Álláshirdetés - élelmiszeripari mérnök

 A Mórahalom Városi Önkormányzat pályázatot hirdet Élelmiszer-ipari mérnök munkakör betöltésére
 Főbb feladatok:

 A gyártási folyamatok irányítása, ellenőrzése, fejlesztése
 Termékspecifikációk karbantartása
 Termékek nyomonkövetése
 Napi termelési kiírások elkészítése
 Új termékfejlesztésekben történő részvétel
 Minőségbiztosítási rendszer vezetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

 Élelmiszeripari mérnök felsőfokú végzettség (zöldség szakirány előny)
 Analitikus gondolkodás, jó problémamegoldó képesség
 Alapos higiéniai, minőségbiztosítási ismeretek
 Pontos, önálló, felelősségteljes munkára való képesség
 Angol nyelv ismerete
 Előnyt jelent a zöldségfeldolgozásban szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Mórahalom

A munkakör betölthetőségének időpontja: azonnal

Bérezés: megegyezés szerint

Pályázatát, amely tartalmazza fényképes szakmai önéletrajzát, motivációs levélét és végzettségét igazoló dokumentumok másolatát,

Szécsi Helga nevére, a szecsihelga@morahalom.hu e-mail címre küldje!

Pályázatok benyújtási határideje: 2020.február 28.