Álláslehetőség! - Munkatársat keres az Aranyszöm Rendezvényház

Értékeld!

Rating

Rate now!

Munkakör: takarító/takarítónő
8 órás közfoglalkoztatás + béren kívüli juttatás
Műszak: délelőtt (rugalmas időbeosztás)
Munkavégzés helye: Mórahalom, Röszkei út 1.

Az ideális jelölt felé támasztott elvárások:

  • - 18 és 55 év között,
  • - megjelenésére igényes,
  • - megbízhatóság, precizitás,
  • - fizikailag terhelhető,
  • - önálló, igényes, tiszta munkavégzés
  • - hajlandóság hétvégi és ünnepnapokon való munkavégzésre.

Feladatok:

  • - Irodák, folyosók, tárgyalók, közösségi- és szociális helyiségek napi takarítása
  • - Konyha és mosdó blokkok szinten tartó folyamatos takarítása
  • - Napi fertőtlenítés higiéniás előírások szerint
  • - Tisztítószerek, takarításhoz szükséges eszközök fogyásának figyelemmel kísérése
  • - Tisztító eszközök megfelelő állapotban való tartása
  • - Közös területeken szükséges eszközök (kézfertőtlenítő, papírtörlő, szappan stb.) kihelyezése
  • - Takarítási napló vezetése
  • - Virágok locsolása
  • - Rendezvények megvalósításában nyújtott segítség

Amit kínálunk:

  • - Jó hangulatú, fiatal csapat.
  • - Stabil háttér.
  • - Hosszú távú munkalehetőség

A kiválasztásnál előnyt jelent a Mórahalom környéki lakhely.

Érdeklődni a 06-62/281-219-es telefonszámon lehet vagy a rendezvenyhaz@morahalom.hu e-mail címen.