Általános egészségügyi asszisztens álláshirdetés

Értékeld!

Rating

Rate now!

Általános egészségügyi asszisztenst keres a Móra-Vitál Kft.

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

A munkavégzés helye: A Móra-Vitál Nonprofit Közhasznú Kft. 6782 Mórahalom, Szent László park 3. szám alatt található székhelye, 6782 Mórahalom, Millenniumi sétány 7. szám alatti telephelye.

A munkakörbe tartozó, lényeges feladatok:

  • a szakrendelés megkezdéséhez szükséges anyagok megfelelő előkészítése
  • rendelő rendben tartása, anyagok, eszközök pótlása
  • betegek, páciensek adatainak számítógépen történő nyilvántartása, egészségügyi és személyi adatok kezelése és feldolgozása
  • leletek, kísérőlapok, szakvélemények stb. készítése
  • vizsgálatokhoz, beavatkozásokhoz való asszisztálás

Pályázati feltételek:

  • egészségügyi ápolói vagy egészségügyi asszisztensi végzettség
  • foglalkozás-egészségügyi végzettség
  • stabil számítógépes ismeret

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • önálló munkavégzési képesség
  • szakmai tapasztalat
  • injekció beadás ismerete

Bér és juttatások:

  • egészségügyi besorolás szerinti bér
  • útiköltség térítés

A pályázat benyújtásának határideje: 2021. 08. 17.

A pályázat benyújtásának módja: az alábbi e-mail címre fényképes önéletrajzot szíveskedjenek küldeni: moravital@morahalom.hu .