Álláshirdetés - energetikus

Értékeld!

Értékelés

Értékelje most!

Mórahalom Városi Önkormányzat állást hirdet ENERGETIKUS munkakörre

A munkakörhöz tartozó főbb feladatkörök:

  • ­ Figyelemmel kíséri a gazdálkodó szervezet energiafelhasználásának változásait, valamint az energiahatékonysági intézkedések megvalósítását:
    • szakmai megfigyelőként és tanácsadóként részt vesz a rendszeres energetikai auditálás lefolytatásában
    • javaslatokat fogalmaz meg az energiahatékony üzemeltetési megoldásokkal, energiahatékonysági fejlesztési lehetőségekkel kapcsolatban;
    • gondoskodik a végrehajtott energiahatékonysági fejlesztések, alkalmazott üzemeltetési megoldások által elért energiamegtakarítási eredmények kimutatásáról;
    • ellátja az energia beszerzéssel, energiabiztonsággal, energiahatékonysággal kapcsolatos, hatáskörébe utalt feladatokat;
  • ­ közreműködik a gazdálkodó szervezet részére előírt adatszolgáltatás teljesítésében a tárgyévet megelőző évi energiafelhasználás mértékéről, valamint a megvalósult energiahatékonysági intézkedésekkel, fejlesztésekkel, üzemeltetési megoldásokkal kapcsolatos energiamegtakarítási adatokról
  • ­ közreműködik az önkormányzat és intézményei energiahatékonyságával kapcsolatos fejlesztések megvalósításában.

Munkakörhöz tartozó főbb elvárások:

- Felsőfokú vagy középfokú villamos, gépész vagy energetikus mérnöki végzettség

- műszaki területen szerzett tapasztalat

- A szakterületre vonatkozó folyamatok, belső utasítások ismerete

- B kategóriás jogosítvány

- Felhasználói szintű Office ismeretek

Elvárt kompetenciák:

- Határozottság

- Jó problémamegoldó készség, rugalmasság

- Önálló, precíz munkavégzés

- Precíz munkavégzés

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

- energetika, építésügyi és műszaki területen szerzett 1-2 éves tapasztalat

Bérezés: Megegyezés szerint

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje:

2021. február 19.

A pályázatok benyújtásának módja:

Elektronikus úton kérjük a szecsihelga@morahalom.hu email címre benyújtani az alábbi dokumentumokat:

- önéletrajz

- motivációs levél