Álláshirdetés - gazdálkodási ügyintéző

Értékeld!

Értékelés

Értékelje most!

 A Mórahalom és Térsége Foglalkoztatási Paktum projekt keretében a Paktumiroda GAZDÁLKODÁSI ÜGYINTÉZŐ munkakörbe munkatársat keres!

 Főbb feladatok:
• A projekt pénzügyi előrehaladásának dokumentálása
• Könyvelés
• Rendszeres adatszolgáltatások elkészítése
• Vagyonkataszter nyilvántartás kezelése és egyéb pénzügyi feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

• Felsőfokú pénzügyi végzettség
• Előnyt jelent a regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
• Projekt tapasztalat
• Releváns szakmai tapasztalat min. 1 év
• Megbízható, rugalmas személyiség
• Precizitás
• Jó stressztűrő képesség

Munkavégzés helye: Mórahalom Városi Önkormányzat
Munkavégzés feltételei: heti 40 óra (teljes munkaidő)

A munkakör betölthetőségének időpontja: 2018. július 1.

Bérezés: Megegyezés szerint, cafeteria, útiköltség térítés

Jelentkezését, amely tartalmazza az önéletrajzát és a motivációs levelét Hegedüsné Halmágyi Zsuzsa nevére, a hegedusnehzsuzsa@morahalom.hu e-mail címre várjuk.