Álláshirdetés - Pénzügyi számviteli ügyintéző

Értékeld!

Értékelés

Értékelje most!

Móra-Vitál Nonprofit Közhasznú Kft. állást hirdet pénzügyi számviteli ügyintéző munkakör betöltésére

Cég: Móra-Vitál Nonprofit Közhasznú Kft.

Város: Mórahalom, Szent László park 3.

Foglalkozás: Teljes munkaidő

Követelmények:

  • Elvárás közép vagy felsőfokú szakirányú végzettség.,
  • alap számítógépismeret (excel,world,kulcssoft számlázó program, otp Electra használat)

Munkakörülmények:

  • Határozatlan egészségügyi szolgálati munkaviszony keretében,
  • heti 40 óra foglalkoztatással,
  • munkába járás költségtérítésével.

Bér megegyezés szerint.

Kötelességek:

  • könyvelés ellenőrzése
  • költségvetési tervek, beszámolók, jelentések készítésében segítség nyújtás
  • pályázatok, projektek támogatása, nyomon követése
  • a releváns jogszabályok ismerete, azok változásának nyomon követése
  • együttműködés a felelős munkatársakkal,
  • bejövő és kimenő számlák ellenőrzése
  • koordinálja az intézmény adóbevallását és éves beszámolójának elkészítését

Jelentkezési határidő: 2021.03.10.

Munkakezdés: A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

Jelentkezés módja: Fényképes önéletrajzzal a moravital@morahalom.hu email címen.