Itt az új Tükörkép!

Örömmel és várakozással nyújtjuk át Önöknek városunk régi-új havilapját.

Régi annyiban, hogy igyekeztünk megőrizni minden értékét, amit az elmúlt két és fél évtized alatt az előző szerkesztők kitaláltak és hozzátettek a Mórahalmi Körképhez. És egészen új, mivel városunk 25 éves ünnepéhez és a mai kor igényeinek megfelelő külsőbe öltöztettük, de tartalmát is átalakítottuk, bővítettük, hogy minél több helyi hírt és érdekességet megoszthassunk Önökkel e hasábokon keresztül.Célunk továbbra is az itt élőket közvetlenül érintő kérdések és történések közvetítése. Szívesen fogadjuk visszajelzéseiket, javaslataikat, véleményüket és igyekszünk ezeket figyelembe véve alakítani, formálni az újságot.

Bízunk benne, hogy örömüket lelik a lapban és szívesen veszik kezükbe a minden hónapban ingyenesen a postaládájukba érkező városi magazint!