Álláshirdetés - élelmiszeripari mérnök

Értékeld!

Rating

Rate now!

A Homok Kincse Start Szociális Szövetkezet pályázatot hirdet Élelmiszeripari mérnök munkakör betöltésére

Főbb feladatok:

- A gyártási folyamatok irányítása, ellenőrzése, fejlesztése

- Termékspecifikációk karbantartása

- Termékek nyomonkövetése

- Napi termelési kiírások elkészítése

- Új termékfejlesztésekben történő részvétel

- Minőségbiztosítási rendszer vezetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

- Élelmiszeripari mérnök felsőfokú végzettség (zöldség szakirány előny)

- Analitikus gondolkodás, jó problémamegoldó képesség

- Alapos higiéniai, minőségbiztosítási ismeretek

- Pontos, önálló, felelősségteljes munkára való képesség

- Angol nyelv ismerete

- Előnyt jelent a zöldségfeldolgozásban szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Mórahalom

A munkakör betölthetőségének időpontja: azonnal

Bérezés: megegyezés szerint

A pályázatok benyújtásának módja:

Elektronikus úton kérjük a szecsihelga@morahalom.hu email címre benyújtani az alábbi dokumentumokat:

- önéletrajz

- motivációs levél

Pályázatok benyújtási határideje: 2020. december 15. 12 óra