HATALMAS SIKER: Országos II. helyezést értek el a mórahalmi diákok!
A Mórahalmi Móra Ferenc Általános Iskola médiaszakkörösei fantasztikus eredményt értek el az Országos Diákfilm Fesztiválon! Az általános iskolások kategóriájában az előkelő második helyet hozhatták el az „Így látom a világot, amikor boldog vagyok” című csodás rövidfilmjükkel.
A gyerekek saját gondolataikon, történeteiken és kreatív látásmódjukon keresztül mutatták be azokat az apró hétköznapi pillanatokat, a családot, a barátságot és a közös játékokat, amelyek örömet és boldogságot adnak nekik. A zsűri külön kiemelte a film őszinte érzelmi világát és az igényes képi megoldásokat. Szívből gratulálunk az ifjú alkotóknak, operatőröknek, narrátoroknak és mindenkinek, aki közreműködött ebben a csodálatos sikerben! Nagyon büszkék vagyunk rátok!
A részletekről és a film hátteréről a lenti cikkben olvashatnak bővebben:https://morahalom.edu.hu/.../378-ii-helyezes-az-orszagos...


