E-mail küldése Instagram oldalunk
Nem értékelt

Közös értékünk a zöldebb település – segítsünk együtt a fiatal fák megóvását!

Tisztelt Lakosaink! Településünk önkormányzata az elmúlt időszakban számos fát ültetett annak érdekében, hogy városunk még zöldebb, élhetőbb és egészségesebb legyen. A fák azonban csak akkor fejlődhetnek, ha a nyári hőségben elegendő vízhez jutnak.

A klímaváltozás következtében egyre gyakoribbak a tartós száraz időszakok, amelyek különösen megviselik a növényzetet. Ezért tisztelettel kérjük Önöket, hogy amennyiben ingatlanuk előtt fák vannak, lehetőségük szerint locsolással segítsék azok életben maradását.

Egyetlen vödör víz ma akár egy fa egész életét jelentheti. Egy néhány perces odafigyelés pedig évtizedekre szóló árnyékot, tisztább levegőt és élhetőbb környezetet ajándékozhat mindannyiunknak.

Ezzel nemcsak a városüzemeltetés munkáját segítik, hanem közösen teszünk a következő generációkért is.

Köszönjük együttműködésüket, felelősségteljes hozzáállásukat és azt, hogy vigyáznak közös értékeinkre!

Mórahalmi Rendészet