Állásajánlat - Gazdákodási ügyintéző

A Mórahalmi Polgármesteri Hivatal GAZDÁLKODÁSI ÜGYINTÉZŐ munkakörbe munkatársat keres

Főbb feladatok:

  • Bejövő számlák feldolgozása
  • Adatfeldolgozás, könyvelés előkészítés, könyvelés
  • Közreműködés az ÁFA bevallások előkészítésében
  • Közreműködés a bankforgalom feldolgozásában
  • Egyéb pénzügyi feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú pénzügyi végzettség
  • Megbízható, rugalmas személyiség
  • Precizitás
  • Jó stressztűrő képesség
  • Előnyt jelent regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • Előnyt jelent költségvetési szervnél szerzett szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye: Mórahalmi Polgármesteri Hivatal

Munkavégzés feltételei: Heti 40 órás (teljes munkaidős) közszolgálati jogviszony

A munkakör betölthetőségének időpontja: azonnal

Bérezés: megegyezés szerint, cafetéria, útiköltség térítés

Jelentkezés, amely tartalmazza az önéletrajzot és a motivációs levelet: Szécsi Helga nevére, a szecsihelga@morahalom.hu e-mail címre.