Álláshirdetés

 Mórahalom Városi Önkormányzat állást hirdet Komplex mozgásfejlesztő (vizes-lovas-szárazföldi) terápiás szolgáltatásokat nyújtó intézmény vezetője munkakör betöltésére.
 Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő

A munkavégzés helye, munkaidő:
Mórahalom Városi Önkormányzat (6782 Mórahalom, Szentháromság tér 1.)
Beosztás: 8 órás munkavégzés

A munkakörhöz tartozó főbb feladatkörök:

- A megvalósítandó Mórahalmi Komplex Fejlesztő Központ működésének tervezésében résztvevő szakértők és tervezők koordinálása
- Az Intézmény működésének és szakmai tartalmának előkészítése
- Az Intézmény teljes körű szakmai vezetése, törvényes működésének biztosítása a hatályos jogszabályi rendelkezések, az intézmény alapító okirata és működési dokumentumai szerint
- munkáltatói jog- és feladatkör ellátása az intézmény alkalmazottai tekintetében

A munkakörhöz tartozó főbb elvárások:

- Felsőfokú végzettség
- Felhasználói szintű Office ismeretek

Elvárt kompetenciák:
- Határozottság
- Jó szervező és helyzetfelismerő képesség
- Jó kommunikációs készség
- Jó problémamegoldó készség
- Precíz munkavégzés

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
- Releváns szakmai tapasztalat, projekttapasztalat
- Felsőfokú, elsősorban gyógypedagógus, gyógytornász, szociális végzettség

Bérezés:

Megegyezés szerint

A munkakör betölthetőségének időpontja:
A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje:
2020. június 26. 12 óra

A pályázatok benyújtásának módja:
Elektronikus úton kérjük a szecsihelga@morahalom.hu email címre benyújtani az alábbi dokumentumokat:
- önéletrajz
- motivációs levél