Álláshirdetés - vezető gondnok

Mórahalom Városi Önkormányzat állást hirdet rendezvény tanyára VEZETŐ GONDNOK munkakör betöltésére

A munkavégzés helye, munkaidő:

Mórahalom, Móradombi körút

A munkakörhöz tartozó főbb feladatkörök:
­ Szobaasszonyokból és karbantartókból álló csoport irányítása
­ Egyéb gondnoki tevékenység ellátása

Elvárt kompetenciák:
- Jó irányító képességgel és határozott fellépéssel rendelkezik
- Jó problémamegoldó és kommunikációs képesség, terhelhetőség jellemzi
- Csapatmunkára való képesség, együttműködési képesség
- Hozzáállása segítőkész és támogató
- Nem okoz problémát a folyamatos rendelkezésre állás

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
- Hasonló területen szerzett tapasztalat

Bérezés:
Kiemelt bérezés

A munkakör betölthetőségének időpontja:
A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje:
2020. november 16. 12 óra

A pályázatok benyújtásának módja:
Elektronikus úton kérjük a szecsihelga@morahalom.hu email címre benyújtani az alábbi dokumentumokat:
- önéletrajz
- motivációs levél