Álláshirdetés - gazdálkodási ügyintéző

Mórahalom Városi Önkormányzat pályázatot hirdet gazdálkodási ügyintéző munkakör betöltésére

Munkakörhöz tartozó főbb feladatok:

  • Bejövő számlák feldolgozása
  • Adatfeldolgozás, könyvelés előkészítés, könyvelés
  • Közreműködés a tárgyi eszköz nyilvántartás vezetésében
  • Közreműködés a bankforgalom feldolgozásában
  • Hatáskörébe tartozó egyéb pénzügyi feladatok

Az álláshoz tartozó főbb elvárások:

  • Középfokú pénzügyi végzettség
  • Megbízható, rugalmas személyiség
  • Precizitás
  • Jó stressztűrő képesség

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • Költségvetési szervnél pénzügyi területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Tárgyi eszköz nyilvántartásban szerzett szakmai tapasztalat
  • Magas szintű MS Office felhasználói ismeretek

A munkakör betölthetőségének időpontja: azonnal

Bérezés: megegyezés szerint, cafetéria, útiköltség térítés

A pályázat benyújtásának határideje: 2021.10.15.

A pályázatok benyújtásának módja:

Elektronikus úton kérjük a allas@morahalom.hu email címre benyújtani az alábbi dokumentumokat:

  • önéletrajz
  • motivációs levél